İbrahim DALGACIOĞLU İnşaat

Gaziantep Mantolama Sistemleri

Gaziantep mantolama sistemleri göze hoş gelen, şık plakaların yanı sıra her hava şartına ve koşula uyan sağlam yapıda malzemeler kullanılarak yapılır. İbrahim Dalgacıoğlu İnşaat, mantolama sistemleri yapılırken yakıt tasarrufu sağlayan, bakteri, mantar gibi durumlara karşı da son derece sağlam ve koruyucu olan malzemeler kullanılarak Gaziantep ev mantolama sistemleri tamamlanır.

Siz de Gaziantep bina mantolama sistemleri, ev mantolama sistemlerinde usta ekibe sahip, deneyimli ve kaliteli malzemelerle iyi bir mantolama yaptırmak isterseniz, ID İnşaat ile iletişime geçebilirsiniz. ID İnşaat Şahinbey mantolama sistemleri konusunda yılların getirdiği deneyim ile birlikte evinize estetik görüntü katmanın yanı sıra ısı dengesini sağlayarak faturalarınızda tasarruf yapmanızı da sağlar.

En İyi Mantolama Nasıl Yapılır?

Gaziantep mantolama sistemlerini yapan ID İnşaat olarak son nesil teknolojiyi kullanarak binalarınızda en iyi mantolama sistemlerini kullanıyoruz. Gaziantep bina mantolama sistemleri genel olarak 7 adımdan oluşur. Bu yedi adımı kısaca şöyle açıklayabiliriz:

İlk olarak mantolama yapılacak yüzey uygun malzemeler kullanılarak kir, nem ve küften tamamen arındırılır. Bu temizlik işleminin yapılma nedeni ev mantolama sistemlerinde kullanılacak mantolama malzemelerinin zemine daha iyi oturmasını sağlamaktır. Bu sayede mantolama uzun yıllar boyunca sorun yaşanmadan kullanılabilir.

İkinci aşamada mantolama yapılacak zeminin düzgün olması için subasman adı verilen profiller sabitlenir. Ardından bu profillerin üzerine son derece kaliteli ısı yalıtım levhaları yapıştırıcı harç ile yapıştırılır. Levhalar daha sağlam olsun diye özel dübellerle sabitlenir ve görüntü açısından daha iyi olmaları için özel fileli sıva kullanılır ve dış cephe boyası yapılarak bina hem estetik açıdan güzel bir görünüme kavuşur hem de tasarruf sağlanmış olur.

Mantolama Malzemesi Nasıl Olmalı?

Gaziantep mantolama sistemleri yapılırken kullanılan malzemeler su ve neme karşı dayanıklı olmalıdır. Malzemelerin son derece kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Kaliteli malzeme binayı dış etmenlerden korumalıdır. Bu nedenle malzemelerin yanmaz özellikte olması gerekir. Mantolama malzemeleri uzun ömürlü olmalıdır. Gaziantep mantolama fiyatları belirlenirken malzeme kalitesi, binanın büyüklüğü önemlidir.

ID İnşaat Gaziantep mantolama sistemleri içerisinde deneyimli bir ekibe ve kaliteli malzemelere sahiptir. Siz de binanızın daha sağlıklı olmasını ve faturalarınızda tasarruf etmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.