Şahinbey Dış Cephe Mantolama

gaziantep mantolama firması, mantolama firması gaziantep, gaziantep mantolama, gaziantep dış cephe mantolama, gaziantep cephe mantolama, gaziantep ısı yalıtımı, ısı yalıtımı gaziantep

Şahinbey dış cephe mantolama işlemi yapan ID İnşaat, işinde tecrübeli çalışanları ve kaliteli malzeme kullanımı ile uzun yıllardır müşterilerine hizmet vermektedir. Gaziantep dış cephe mantolama işleri uygulandığı binaların dış duvarlarını dışarıdan gelebilecek bütün etkilerden korur. Şahinbey dış cephe mantolama ile evlerde ya da iş yerlerinde yazın oluşabilecek ısı artışı ve kışın oluşabilecek ısı kaybı en az seviyeye indirilir. ID İnşaat olarak deneyimli ekibimizle aynı zamanda Şahinbey dış cephe mantolama işlerini de itina ve titizlikle yapıyoruz. Mantolamasını yapılan binalarda ısı dengeli bir şekilde dağılır. Bu sayede hava akımı, yoğuşma oluşmaz ve %50’ye varan ısı tasarrufu sağlanmış olur.

Şahinbey'de Dış Cephe Mantolama Hizmeti Alın!

Şahinbey'de Dış Cephe Mantolama Hizmeti Alın!

Dış Cephe Mantolama Modelleri Nelerdir?

ID İnşaat olarak Gaziantep dış cephe mantolama malzemeleri ve Gaziantep dış cephe mantolama modelleri uygularken binaların kirişleri, kolonları, pencereleri ve duvarları da dahil olmak üzere bütün yapıya, en ince detayına kadar uygulanır. Şahinbey dış cephe mantolama malzemesi olarak dış cepheye uygulanan ve yalıtım özelliğine sahip söve adı verilen bir dış cephe mantolama malzemelerinden biri kullanılabilir. EPS ve XPS strafor malzemelerinden üretilen bu malzeme cephe üzerine reçine ile kaplanır ve farklı renklerde birçok seçeneği mevcuttur.

Gaziantep dış cephe mantolama yaparken farklı modellerden yararlanabilir. Bu modeller şunlardır;

  • Yalı baskı mantolama
  • Ahşap görünümlü mantolama
  • Fugalı mantolama
  • Düz levha mantolama
gaziantep mantolama firması, mantolama firması gaziantep, gaziantep mantolama, gaziantep dış cephe mantolama, gaziantep cephe mantolama, gaziantep ısı yalıtımı, ısı yalıtımı gaziantep

Dış Cephe Mantolama Fiyatları

ID İnşaat’ın yaptığı Gaziantep dış cephe mantolama uygulaması binanın büyüklüğüne bağlı olarak 1 ila 4 hafta arasında sürmektedir. Şahinbey dış cephe mantolama uygulamasını yaparken hava koşulları, çalışacak eleman sayısı da son derece önemlidir.

Gaziantep dış cephe mantolama fiyatları 2022 yılı için, mantolama levhaları boyutlarına göre 35 TL’den başlar 65 TL’ye kadar çıkar. Şahinbey dış cephe mantolama hazır malzeme fiyatları ise m2 birim fiyatı olarak 50 TL’den başlayıp 70 TL’ye kadar çıkar. Fiyatlar ortalama fiyatlardır. Daha net fiyatlar ve mantolama uygulaması hakkında bilgi almak için ID İnşaat firmasının web sitesinde yer alan telefon numaralarından ve e-posta adresinden ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Mutfak bölümlerinde yapılacak değişiklikler, ahşap ve seramik düzenlemelerinin uygun renklerde ve tarzlarda düzenlenmesi ile birlikte banyo kısımlarında da Gaziantep dekorasyon firması olarak yerine getiriyoruz. Aynı zamanda mantolama firması arayışlarınızda da uzman ekibimizle sizinleyiz.

Gaziantep Dekorasyon Firması

Banyo kısmında yapılacak tüm değişiklikler, seramik, kabinler, vitrifiye takımlarının yenilenmesi ve tasarım işlerinin yapılması. uygun fayans tiplerinin seçilmesi Gaziantep dekorasyon firması olan ID İnşaat tarafından uygun çözümler ile sizlere sunuluyor.

Tam olarak istediğiniz dekorlar uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilerek sizlere sunulmaktadır. Dekorasyon işlerinde güven en önemli unsurdur. Müşteri memnuniyeti de bizim açımızdan en önemli amaçlardandır.

Gaziantep Dekorasyon İşleri

Mutfak dolabı ve banyo fayansları gibi tadilat gerektiren, yenileme işlemleri gerektiren hususlarda ID İnşaat olarak yanınızdayız.

Gaziantep Asma Tavan İşleri

Gaziantep asma tavan işleri gibi durumlarda ID İnşaat uzman ekipleri sizlere uygun modelleri ve uygun tasarımları sunmaktadır. Ledli asma tavan, ahşap asma tavan, gergi tavan gibi işlerde sizlere uygun fiyatlı olanakları sunuyoruz. Uzman ekibimizden sizler de bilgi alabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin!