Gaziantep Cephe Mantolama

gaziantep mantolama firması, mantolama firması gaziantep, gaziantep mantolama, gaziantep dış cephe mantolama, gaziantep cephe mantolama, gaziantep ısı yalıtımı, ısı yalıtımı gaziantep

Gaziantep cephe mantolama firması ID İnşaat olarak binalarınızın cephesini son derece kaliteli malzemeler ve usta ekibimizle tamamlıyoruz. Binaların yapısı açısından en uygun olan cephe mantolama sistemi ile faturalarınızdan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Şahinbey cephe mantolama sistemleri ile evinize, iş yerinize en uygun olanı seçiyoruz ve istenilen işi en kısa sürede tamamlıyoruz. İbrahim Dalgacıoğlu İnşaat, Gaziantep cephe mantolama işi ile binalarınızda yazın ısı artışı kışın ise ısı kaybını en az dereceye düşürüyoruz. İnşaat firması olarak çalışanlarımızın iş güvenliğini ön planda tutuyoruz. Mantolama yapılan binalarda ısı dengeli bir şekilde dağılır. Bu sayede Gaziantep cephe mantolama yapılmış okul, ev, iş yeri ve benzeri binalarda yaşayanlar rahat, tasarruflu ve mutlu bir yaşama kavuşur.

Gaziantep'de Cephe Mantolama Hizmeti Alın!

Gaziantep'de Cephe Mantolama Hizmeti Alın!

Cephe Mantolama Malzemeleri

Gaziantep cephe mantolama modelleri ve cephe malzemelerinin binalara özel özellikleri vardır. Bu malzemeler suya, ısıya ve neme karşı son derece dayanıklıdır. Aynı zamanda Gaziantep cephe mantolama modelleri küf tutmaz, koku yapmaz. Darbelere karşı dayanıklı olan cephe mantolama malzemeleri kullanıldığı alanda ısıyı en iyi şekilde yalıtır. Böylece ısıdan ve faturalardan tasarruf edilmiş olur.

Gaziantep mantolama malzemeleri şunlardır;

  • EPS
  • XPS
  • Isı Yalıtım Levhaları
  • Taş Yünü Levhalar
  • Cam Yünü Levhalar
  • Yapıştırma Harçları
  • Donatı Filesi
  • Isı Yalıtım Sıvaları
gaziantep mantolama firması, mantolama firması gaziantep, gaziantep mantolama, gaziantep dış cephe mantolama, gaziantep cephe mantolama, gaziantep ısı yalıtımı, ısı yalıtımı gaziantep

Mantolama Nasıl Anlaşılır?

Bir binada mantolamanın yapılıp yapılmadığını anlamanın en kolay yolu bina projesine bakmaktır. Bu proje sayesinde binanın dışına cephe mantolaması yapılırken hangi çeşitte malzemeler kullanıldığı öğrenilebilir ve ona göre daha kaliteli malzemeler ile yeniden mantolama yaptırılabilir.

Eğer binada mantolama yoksa bir mimar ya da mühendis ile görüşerek de binada hangi malzemelerin kullanıldığı öğrenilebilir. Ancak işinde uzman birine ulaşılamaması halinde duvara delik açarak katmanlar görülebilir.

Mantolama yapılmış bir binada duvarı deldikten sonra bir strafor köpük ya da çimento bazlı özel bir sıva ile karşılaşılması gerekir. Mantolamaya sahip binada yalıtıma uygun paneller ve ısı yalıtım sıvasının yanı sıra ısı yalıtım yönetimine uygun şekilde boya ve malzemelerin kullanılmış olması gerekir.

Gaziantep cephe mantolama firması olan ID İnşaat ile iletişime geçerek binanızda ısı yalıtımı olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz.

Mutfak bölümlerinde yapılacak değişiklikler, ahşap ve seramik düzenlemelerinin uygun renklerde ve tarzlarda düzenlenmesi ile birlikte banyo kısımlarında da Gaziantep dekorasyon firması olarak yerine getiriyoruz. Aynı zamanda mantolama firması arayışlarınızda da uzman ekibimizle sizinleyiz.

Gaziantep Dekorasyon Firması

Banyo kısmında yapılacak tüm değişiklikler, seramik, kabinler, vitrifiye takımlarının yenilenmesi ve tasarım işlerinin yapılması. uygun fayans tiplerinin seçilmesi Gaziantep dekorasyon firması olan ID İnşaat tarafından uygun çözümler ile sizlere sunuluyor.

Tam olarak istediğiniz dekorlar uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilerek sizlere sunulmaktadır. Dekorasyon işlerinde güven en önemli unsurdur. Müşteri memnuniyeti de bizim açımızdan en önemli amaçlardandır.

Gaziantep Dekorasyon İşleri

Mutfak dolabı ve banyo fayansları gibi tadilat gerektiren, yenileme işlemleri gerektiren hususlarda ID İnşaat olarak yanınızdayız.

Gaziantep Asma Tavan İşleri

Gaziantep asma tavan işleri gibi durumlarda ID İnşaat uzman ekipleri sizlere uygun modelleri ve uygun tasarımları sunmaktadır. Ledli asma tavan, ahşap asma tavan, gergi tavan gibi işlerde sizlere uygun fiyatlı olanakları sunuyoruz. Uzman ekibimizden sizler de bilgi alabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin!